Меню

Соціальна діяльність

  

 

Ми не можемо залишатись осторонь у той час, коли вся країна бере активну участь у фінансовій та моральній підтримці української армії.

З великою вдячністю вносимо свій маленький внесок.

Ось такий мікроавтобус Форд Транзит був придбаний нами для батальйону спільно з іншими волонтерами: Поліщуком Олегом та Яновським Костянтином.

Сподіваємося, він послужить на славу наших хлопцям в зоні АТО.

Для бажаючих приєднатися до групи допомоги інформацію можна знайти тут.

Також ми намагаємося внести свій вклад в духовний та творчий розвиток дітей-інвалідів, надавши їм можливість безкоштовного відвідування нашого музею.

 

Завдяки пожертвам наших відвідувачів, 15.06.2016 діти з реабілітаційного центру "Добрий самарянин", що знаходиться в зоні АТО, змогли відвідати наш океанаріум; 13.07.2016 була проведена екскурсія для інвалідів з Київського психоневрологічного інтернату; 09.12.2016 діти-аутисти з "Фонду об’єднаних сердець" ближче познайомились з підводним світом; 09.12.2016 вихованці Криворізької школи-інтернату з посиленою спортивною підготовкою побачили жителів Світового океану; 14.12.2016 учасники XI міжнародного конкурсу-фестивалю для дітей-сиріт "Щасливі долоні" відвідали наш музей.

Щиро дякуємо всім за допомогу та небайдужість!

Останні новини
Галерея
Переверните устройство для комфортного просмотра.