МИ ВІДЧИНЕНІ
Меню

Сувенірний магазин

 Чи забажали ви купити морські сувеніри на пам'ять про відвідування океанаріума, чи захоплюєтесь морською темою взагалі, чи вам просто потрібен оригінальний та незвичайний подарунок друзям чи знайомим – у нашому магазині морських сувенірів ви завжди оберете собі покупку по душі та по кишені.

Наш магазин – це найкраще місце для пошуку сувеніра морської тематики. Тут представлені різноманітніші композиції з мушлей, дизайнерські настінні прикраси та панно, авторські витвори та біжутерія, цілий ряд виробів зі скла та інших матеріалів, та безліч іншого.

Серед морських сувенірів тільки у нас представлений найширший асортимент незвичних морських раковин молюсків різних форм та розмірів. Вони зібрані з різних кінців світу. Тільки уявіть собі, що від заспокійливого рокоту хвиль вас відділяє лише тонка стінка морського молюска, і який ви зможете почути, приклавши мушлю до вуха.

Приходячи до нас, ви ніколи не залишитесь байдужими й завжди знайдете безліч прикрас інтер’єру та сувенірів на морську тематику.

Наш магазин – справжній рай для шанувальників моря та його подарунків!

Останні новини
Галерея
Переверните устройство для комфортного просмотра.