Меню

Сувенірний магазин

 Чи забажали ви купити морські сувеніри на пам'ять про відвідування океанаріума, чи захоплюєтесь морською темою взагалі, чи вам просто потрібен оригінальний та незвичайний подарунок друзям чи знайомим – у нашому магазині морських сувенірів ви завжди оберете собі покупку по душі та по кишені.

Наш магазин – це найкраще місце для пошуку сувеніра морської тематики. Тут представлені різноманітніші композиції з мушлей, дизайнерські настінні прикраси та панно, авторські витвори та біжутерія, цілий ряд виробів зі скла та інших матеріалів, та безліч іншого.

Серед морських сувенірів тільки у нас представлений найширший асортимент незвичних морських раковин молюсків різних форм та розмірів. Вони зібрані з різних кінців світу. Тільки уявіть собі, що від заспокійливого рокоту хвиль вас відділяє лише тонка стінка морського молюска, і який ви зможете почути, приклавши мушлю до вуха.

Приходячи до нас, ви ніколи не залишитесь байдужими й завжди знайдете безліч прикрас інтер’єру та сувенірів на морську тематику.

Наш магазин – справжній рай для шанувальників моря та його подарунків!

Останні новини
Галерея
Переверните устройство для комфортного просмотра.