Меню

Конкурси і акції

Першим 100 дітям смаколик в подарунок від Святого Миколая!

Першим 100 дітям смаколик в подарунок від Святого Миколая!

Першим 100 дітям смаколик в подарунок від Святого Миколая!

19 грудня в честь Дня Святого Миколая Океанаріум "Морська Казка" проводить акцію - перші сто дітей до 13 років (включно) гарантовано отримають смаколик в подарунок*!
Потрібно обміняти дитячий квиток на смаколик в сувенірному магазині на виході в Океанаріумі!

Встигніть прийти першими та пориньте в океан позитивних емоцій, де на вас чекають нові дивовижні зустрічі з підводними мешканцями!


Однак ми не забуваємо про обережність і безпеку, в зв'язку з чим при відвідуванні океанаріуму просимо надягати маску. Також ми рекомендуємо вам надягати рукавички і користуватися санітайзером, встановленими в океанаріумі
Для вашої безпеки дотримуйтеся дистанції в 1,5 метра з іншими відвідувачами

Просимо вас з розумінням поставитися до цих тимчасових вимушених обмежень, і до швидкої зустрічі в океанаріумі «Морська Казка»!


 Важливі умови акції:

* Під «подарунком» мається на увазі придбання смаколика (солодощів) за 0,01 грн. 
** Смаколик видається першим 100 дітям до 13 років (включно), які прийшли з батьками і придбали квиток (дітям до 3 років вхід безкоштовний, але буде видан квиток). Один дитячий квиток дає право на отримання одного смаколика.Організатор залишає за собою право змінювати подарунок без попередження.
*** У зв'язку з можливими карантинними обмеженнями можливо перенесення раздачі подарунків на інші дні (з 19.12.2020 або на 18.12.2020, або на 25.12.2020) зі зміною умов акції. Дані зміни будуть опубліковані на сайті та у соціальних мережах.

Дата: 10.11.2020
Останні новини
Галерея
Переверните устройство для комфортного просмотра.