Меню

Новини

23 травня Всесвітній день черепах

23 травня Всесвітній день черепах

23 травня Всесвітній день черепах - тварин, які символізують мудрість, багатство та довголіття.


Вважається, що один з кращих способів відзначити цей день - зробити що-небудь корисне для цього виду тварин, щоб допомогти їм вижити. Багато досліджень говорять, що 70% всіх видів черепах знаходяться на межі зникнення через глобальне потепління, а також забруднення навколошнього середовища.

У Всесвітній день черепах, давайте згадаємо кілька цікавих фактів про черепах:

1.Відомо, що черепахи належать до однієї з найстаріших груп рептилій в світі. Вони походять ще задовго до виникнення динозаврів, тобто майже понад 200 мільйонів років тому, а це робить їх значно старше змій, крокодилів та алігаторів.

2.Панцир черепахи насправді є частиною її скелета та складається майже з 50 кісток. Панцир черепахи дійсно зростає з віком, як людський скелет!

3.Всупереч думці більшості людей, черепахи ніколи не можуть вилізти з панцира. Морські черепахи, на відміну від інших черепах, не можуть навіть прибрати ласти і сховатися у панцирі.

4.Черепахи дуже люблять медуз, навіть отруйних. Такі вподобання в їжі, можуть бути шкідливими для них, оскільки черепахи часто ковтають пластик, думаючи, що це плаваюча медуза. 

5.Для орієнтації в просторі морські черепахи використовують магнітне поле Землі. Це допомагає їм повертатися до місця народження

Дата: 22.05.2021
Останні новини
Галерея
Переверните устройство для комфортного просмотра.